Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 
 
 
Tagi
instruktorzy narciarscy klub narciarski Narty nauka jazdy na nartach nauka jazdy na nartach dla dzieci nauka jazdy na nartach Warszawa obozy obozy dla młodzieży obozy narciarskie organizacja zawodów przedszkole przedszkole narciarskie rowery ski szkoła narciarska treningi na tyczkach W.K.N warszawa wkn WKN wyjazdy zawody zima

 
     
  WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI
 
  2018-06-01 | Ważne zmiany obowiązujące od 01.09.2017
  • Opłata dla klubowicza bez opłaconej składki lub dla osoby nie zrzeszonej w Klubie  jest o 10% wyższa od opłaty dla osoby należącej do Klubu i opłacającej regularnie składki (suma wynikająca z przeliczenia x+10% jest zaokrąglana w górę do pełnych dziesiątek zł i jest nie niższa niż 50 zł).

  • Ze względu na zwiększające się nakłady pracy a także kosztów związane z licznymi zmianami Państwa decyzji odnośnie wyjazdów zawodników  (np. zmiana długości pobytu, środka transportu  itp) za każdą zmianę wprowadzoną przez rodzica/opiekuna prawnego uczestnika wyjazdu po dacie, do której przyjmowane są zgłoszenia na wyjazd, pobierana jest opłata administracyjna w wysokości 50 zł.  Zmian można dokonywać bezkosztowo do ostatniego dnia podanego jako termin zgłaszania zawodników na wyjazd. 


 
 
 
 
 
© 2010 Warszawski Klub Narciarski
Created by R&R Studio Kreatywne
Wszystkie prawa zastrzeżone