1 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
2 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
3 |
C |
Zawody obozowe GS |
Stubai |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
4 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
5 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
6 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
7 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
8 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
9 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
10 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
11 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
12 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
13 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
14 |
A |
Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
15 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
16 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
17 |
FIS |
FIS Race - SL |
Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
18 |
FIS |
FIS Race - SL |
Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
19 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
20 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
21 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
22 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS II |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
23 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS I |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
24 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Nosal |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
25 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
26 |
A |
XXX Liga MOZN - I eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
27 |
A |
XLI liga zakopiańska I eliminacja |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
28 |
A |
XXX Liga MOZN - II eliminacja GS |
Suche |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
29 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
30 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pec pod Snezkou, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
31 |
C |
Zawody obozowe GS |
Presolana Monte Pora |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
32 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pec pod Snezkou, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Senior |
33 |
F |
Interkriterium Vrátna GS |
Vratna |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
34 |
F |
Interkriterium Vrátna SL |
Vratna |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
35 |
F |
Interkriterium Ricky SL |
Ricky v Orlickych horach |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
36 |
A |
XXX Liga MOZN - III eliminacja GS |
Jurgów |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
37 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mala Moravka, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
38 |
A |
XXX Liga MOZN - III eliminacja KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci |
39 |
F |
Interkriterium Ricky GS |
Ricky v Orlickych horach |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
40 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
41 |
A |
XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL |
Jurgów |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
42 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mala Moravka, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
43 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Czarna Góra Koziniec |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
44 |
A |
XXX Liga MOZN - V eliminacja GS |
Suche |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
45 |
A |
XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL |
Suche |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
46 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
47 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
48 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
49 |
FIS |
FIS Race - GS |
Mount Sunapee Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
50 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
51 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
52 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
53 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
54 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Dzieci | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
55 |
A |
XLI liga zakopiańska II eliminacja |
Harenda |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
56 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
57 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
58 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
59 |
FIS |
University Race - GS |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
60 |
FIS |
University Race - SL |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
61 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
62 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
63 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Harenda |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
64 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
65 |
B |
Warszawska Liga Alpejska KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
66 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
67 |
A |
XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
68 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
69 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
70 |
A |
XLI liga zakopiańska III eliminacja |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
71 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
72 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
73 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
74 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
75 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SC |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
76 |
FIS |
National Championships - Alpine combined |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
77 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
78 |
FIS |
National Championships - SG |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
79 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
80 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
81 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
82 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
83 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
84 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
85 |
A |
XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
86 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
87 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
88 |
A |
VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Starsi |
89 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
90 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS |
Laworta Ustrzyki, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
91 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL |
Laworta Ustrzyki, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
92 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
93 |
A |
XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
94 |
F |
Folgaria - Fondo Grande GS |
Folgaria |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
95 |
A |
XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL |
Kluszkowce |
|
Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy |
96 |
F |
Folgaria - Fondo Grande SL |
Folgaria |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
97 |
A |
XXX Liga MOZN - X eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
98 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
99 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
100 |
FIS |
FIS Race - SL |
Devils Glen, ON CAN |
|
Krasnale | Starsi | Junior |