Bobiński Jakub
Data wstąpienia
2008-09-15
Data wygaśnięcia
2013-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
515.00
Liczba startów
38
Ranking-miejsce
160
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
14.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
2 | 3 |
14.50 | Puchar Rodzinny | Białka Tatrzańska | B | Liczone do rankingu | |
3 | 6 |
6.00 | Zawody obozowe | Hochficht | C | Liczone do rankingu | |
4 | dnf | 0.00 | XXV Liga MOZN - GS | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
5 | 9 | 14.00 | XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
6 | 11 | 12.50 | Puchar PZN | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
7 | 8 | 15.00 | XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica Białczańska | A | Liczone do rankingu | |
8 | 7 | 16.00 | XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant | Rusiński Wierch | A | Liczone do rankingu | |
9 | 3 | 7.50 | Zawody obozowe - ferie | Annaberg | C | Liczone do rankingu | |
10 | 39 | 5.50 | XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant | Witów | A | Liczone do rankingu | |
11 | 8 | 9.50 | X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
12 | 9 | 8.50 | X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
13 | 3 | 14.50 | X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
14 | 6 | 11.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
15 | 6 | 11.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
16 | 3 | 14.50 | X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
17 | 16 | 10.00 | XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
18 | 4 | 7.00 | Zawody obozowe | San Candido | C | Liczone do rankingu | |
19 | 12 | 12.00 | XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant | Witów | A | Liczone do rankingu | |
20 | 1 | 10.00 | Zawody obozowe - gigant | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
21 | 9 | 8.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
22 | 5 | 18.50 | 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
23 | 3 | 21.50 | 55 - Liga Zakopiańska V | Rusiński Wierch |
A | Liczone do rankingu | |
24 | 3 | 21.50 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
25 | 3 | 21.50 | 54 - Liga Zakopiańska IV | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
26 | 3 | 21.50 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
27 | 4 | 20.00 | 52 - Liga Zakopiańska II | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
28 | 3 | 21.50 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
29 | 2 | 16.00 | 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
30 | 5 | 12.50 | 04 - NPM IV eliminacja - gigant | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
31 | 5 | 12.50 | 03 - NPM III eliminacja - gigant | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
32 | 10 | 13.00 | 56 - Liga Zakopiańska VI | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
33 | 5 | 18.50 | 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
34 | 4 | 20.00 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
35 | 13 | 11.50 | 55 - Liga Zakopiańska V | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
36 | 12 | 12.00 | 54 - Liga Zakopiańska IV | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
37 | 13 | 11.50 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
38 | 5 | 6.50 | 03 - Zawody obozowe - Presolana | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
39 | 12 | 12.00 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu |