1 |
4 |
20.00 |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
2 |
8 |
15.00 |
XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
3 |
4 |
20.00 |
XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
4 |
4 |
20.00 |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4); KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
5 |
11 |
12.50 |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
6 |
1 |
10.00 |
Zawody obozowe - Isolaccia 2 - GS |
Isolaccia |
|
C |
Liczone do rankingu |
7 |
2 |
16.00 |
42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
8 |
2 |
23.50 |
XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
9 |
1 |
26.00 |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
10 |
4 |
20.00 |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
11 |
2 |
16.00 |
XXI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
12 |
2 |
16.00 |
XXI WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - I ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
13 |
14 |
11.00 |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
14 |
10 |
13.00 |
XXXIV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
15 |
8 |
15.00 |
XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
16 |
10 |
13.00 |
XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
17 |
dsq |
0.00 |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
18 |
7 |
16.00 |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
A |
Liczone do rankingu |
19 |
3 |
21.50 |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
A |
Liczone do rankingu |
20 |
dsq |
0.00 |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
21 |
6 |
17.00 |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
22 |
2 |
16.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
23 |
dsq |
0.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
24 |
dsq |
0.00 |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
25 |
3 |
21.50 |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Murzasichle |
|
A |
Liczone do rankingu |
26 |
7 |
16.00 |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
A |
Liczone do rankingu |
27 |
2 |
8.50 |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
C |
Liczone do rankingu |
28 |
7 |
16.00 |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
A |
Liczone do rankingu |
29 |
2 |
8.50 |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
C |
Liczone do rankingu |
30 |
1 |
10.00 |
Zawody przedszkole HeroSki Białe Runo |
Zakopane |
|
C |
Liczone do rankingu |