Burkiewicz Jan
Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec
Data wstąpienia
2012-10-17
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
677.00
Liczba startów
48
Ranking-miejsce
127
Funkcje
Reprezentacja
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 26.00 | Zawody Otwarcia Sezonu MOZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
2 | 2 |
23.50 | XXXVIII LSZ V edycja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
3 | 3 |
21.50 | Zawody o Puchar Dzieci PZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
4 | 4 |
20.00 | XXXVIII LSZ IV edycja | Suche | A | Liczone do rankingu | |
5 | 5 |
18.50 | XXXVIII LSZ III edycja | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
6 | 19 |
8.50 | XXVII Liga MOZN V edycja | Suche | A | Liczone do rankingu | |
7 | 28 |
6.00 | XXXVIII LSZ II edycja | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
8 | 4 | 20.00 | XXXVIII LSZ I edycja | Czarna Góra Koziniec | A | Liczone do rankingu | |
9 | 47 | 5.50 | XXVII Liga MOZN I edycja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
10 | 5 |
18.50 | ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
11 | 14 |
11.00 | XXVI LIGA MOZN - VIII edycja | Suche Ski | A | Liczone do rankingu | |
12 | 4 |
20.00 | XXXVII ZLS w zjazdach | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
13 | 11 |
7.00 | NPM II eliminacja | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
14 | 3 |
14.50 | NPM I eliminacja | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
15 | 5 |
18.50 | Zawody o Puchar Dzieci PZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
16 | 3 |
21.50 | XXXVII ZLS w zjazdach | Kotelnica Białczańska | A | Liczone do rankingu | |
17 | 2 |
16.00 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Suche | B | Liczone do rankingu | |
18 | 30 |
2.50 | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Polana Szymoszkowa | B | Liczone do rankingu | |
19 | 1 |
26.00 | XXXVII ZLS w zjazdach | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
20 | 2 |
23.50 | XXXVII ZLS w zjazdach | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
21 | 4 |
20.00 | XXVI LIGA MOZN - III edycja | Suche Ski | A | Liczone do rankingu | |
22 | 5 |
18.50 | XXVI LIGA MOZN - I edycja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
23 | 3 |
21.50 | XXXVII ZLS w zjazdach | Suche | A | Liczone do rankingu | |
24 | 1 |
26.00 | XXVI Liga MOZN - GS | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
25 | 9 |
8.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
26 | 5 |
12.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
27 | 1 |
10.00 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
28 | 3 |
14.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
29 | 4 |
13.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
30 | 3 |
3.50 | Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
31 | 5 |
12.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
32 | 6 |
11.50 | Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
33 | 8 |
15.00 | XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
34 | 3 |
14.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
35 | 8 |
9.50 | Puchar Rodzinny | Białka Tatrzańska | B | Liczone do rankingu | |
36 | 15 |
10.50 | XXV Liga MOZN - GS | Suche | A | Liczone do rankingu | |
37 | 10 |
13.00 | Puchar PZN dzieci | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
38 | 7 |
16.00 | XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
39 | 16 |
10.00 | XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS | Grapa - Litwinka | A | Liczone do rankingu | |
40 | 18 |
9.00 | XXV Liga MOZN - GS | Suche koło Poronina | A | Liczone do rankingu | |
41 | 15 |
10.50 | XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS | Rusiński Wierch | A | Liczone do rankingu | |
42 | 3 |
14.50 | Narciarski Puchar Mazowsza II | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
43 | 5 |
12.50 | Narciarski Puchar Mazowsza I | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
44 | 13 | 11.50 | XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS | Witów | A | Liczone do rankingu | |
45 | 25 | 6.50 | XXV Liga MOZN - GS | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
46 | 16 | 10.00 | XXV Liga MOZN - GS | Kluszkowce | A | Nie liczone do rankingu | |
47 | dnf | 0.00 | XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
48 | 10 | 7.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
49 | 9 | 8.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
50 | 11 | 7.00 | XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu |