Milej Zuzanna
Rocznik: 2000
Junior młodszy
Trener: Dagmara Krzyżyńska
Data wstąpienia
2013-06-01
Data wygaśnięcia
2016-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
240.00
Liczba startów
17
Ranking-miejsce
248
Funkcje
Reprezentacja
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | dnf | 0.00 | XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Suche | B | Liczone do rankingu | |
2 | dnf | 0.00 | MPP - Mistrzostwa TZN (SL) | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
3 | 13 | 11.50 | MPP - Mistrzostwa TZN (GS) | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
4 | 1 |
18.00 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica | B | Liczone do rankingu | |
5 | dsq |
0.00 | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Suche | B | Liczone do rankingu | |
6 | 14 | 11.00 | MPP - Puchar Słotwin (GS) | Krynica - Słotwiny | A | Liczone do rankingu | |
7 | 23 | 7.00 | MPP - Puchar Słotwin (SL) | Krynica - Słotwiny | A | Liczone do rankingu | |
8 | 14 | 11.00 | MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
9 | 13 | 11.50 | MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
10 | 4 | 13.50 | NPM II eliminacja | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
11 | 5 |
12.50 | NPM I eliminacja | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
12 | 7 | 16.00 | Puchar Klubu WKN (SL) | Suche | A | Liczone do rankingu | |
13 | 2 | 8.50 | Zawody Obozowe - Sappada - SG | Sappada | C | Liczone do rankingu | |
14 | dnf | 0.00 | Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
15 | dnf | 0.00 | Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
16 | 2 |
16.00 | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Polana Szymoszkowa | B | Liczone do rankingu | |
17 | 5 | 18.50 | Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) | Suche | A | Liczone do rankingu | |
18 | dsq | 0.00 | Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) | Suche | A | Liczone do rankingu | |
19 | dnf | 0.00 | Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
20 | 6 | 17.00 | Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
21 | 1 |
18.00 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
22 | 2 |
16.00 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
23 | 2 |
16.00 | XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
24 | 1 |
18.00 | Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu |