Wójcik Piotr
Data wstąpienia
2015-06-04
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
190.00
Liczba startów
30
Ranking-miejsce
280
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | 5.00 | XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy | CSN Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
2 | 9 | 8.50 | XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom | CSN Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
3 | 38 | 5.50 | XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja | Suche | A | Liczone do rankingu | |
4 | 17 | 9.50 | XL liga zakopiańska - IV eliminacja | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
5 | 38 | 5.50 | XXIX Liga MOZN - VII eliminacja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
6 | 22 | 7.00 | VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
7 | 4 | 20.00 | Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
8 | 49 | 5.50 | XXIX Liga MOZN - VI eliminacja | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
9 | 48 | 5.50 | XXIX Liga MOZN - V eliminacja | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
10 | 10 | 4.00 | Zawody obozowe - Presolana - gigant | Presolana Monte Pora | C | Liczone do rankingu | |
11 | 16 | 4.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica Białczańska | B | Liczone do rankingu | |
12 | 13 | 6.00 | XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika | Suche | B | Liczone do rankingu | |
13 | 28 | 6.00 | Zawody Otwarcia Sezonu MOZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
14 | 38 | 5.50 | V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
15 | 41 | 5.50 | XXVIII Liga MOZN - V edycja | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
16 | 25 | 6.50 | XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja | Kotelnica Białczańska | A | Liczone do rankingu | |
17 | 25 | 6.50 | XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) | Długa Polana | A | Liczone do rankingu | |
18 | 17 | 4.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica Białczańska | B | Liczone do rankingu | |
19 | 19 | 4.00 | XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Suche | B | Liczone do rankingu | |
20 | 17 | 1.00 | Zawody obozowe - Presolana - GS | Presolana Monte Pora | C | Liczone do rankingu | |
21 | 28 | 6.00 | XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja | Czarna Góra/Koziniec | A | Liczone do rankingu | |
22 | 52 | 5.50 | XXVIII Liga MOZN - I edycja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
23 | 34 | 5.50 | XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja | Witów | A | Liczone do rankingu | |
24 | dsq | 0.00 | Zawody Otwarcia Sezonu MOZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
25 | 9 | 8.50 | XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
26 | 8 | 9.50 | XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
27 | 14 | 2.00 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
28 | 11 | 7.00 | XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
29 | 19 | 4.00 | XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
30 | 16 | 4.50 | XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
31 | 6 | 11.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race | Szczęśliwice | B | Nie liczone do rankingu | |
32 | 16 | 4.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant | Szczęśliwice | B | Nie liczone do rankingu | |
33 | 6 | 11.50 | XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu |