Zawody
Lp. | Klasa | Miejsce zawodów | Data rozpoczęcia | Grupy wiekowe | |
---|---|---|---|---|---|
1 | MPP - Finał - Slalom równoległy | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | ||
2 | FIS - Training - Downhill | Schweitzer Mountain Resort, USA | Junior | Starsi | ||
3 | Kidstrophy - kombi race | Zauchensee | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi | ||
4 | World Championships - Team Parallel | Courchevel Meribel, FRA | Junior | Senior | Starsi | ||
5 | Kidstrophy - GS | Zauchensee | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi | ||
6 | A | XXVIII Liga MOZN - VII edycja (SL) | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
7 | A | MPP - IV Puchar SN Suche | Suche | Młodsi | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
8 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | |
9 | A | XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi | |
10 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL | Krynica | Junior | Starsi | |
11 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG | Szczyrk | Junior | Starsi | |
12 | A | MPP Kasprowy Wierch - SL | Kasprowy Wierch | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
13 | A | XXXV Liga MOZN - VIII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) | Długa Polana | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
14 | A | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
15 | A | Puchar Polski - Puchar Elana | Białka Tatrzańska | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
16 | A | Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy | Czarna Góra | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
17 | A | 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom | Jurgów | ||
18 | A | 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant | Kotelnica | ||
19 | A | A13-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant do komb | Ustrzyki Dolne | ||
20 | A | A01-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant | Pinzolo, Włochy | ||
21 | A | Mistrzostwa TOZN II | |||
22 | A | Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL | Jurgów | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
23 | A | XXVI LIGA MOZN - IV edycja | Jurgów | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
24 | A | MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) | Ździar | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
25 | A | XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja | Czarna Góra/Koziniec | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
26 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SC) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
27 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
28 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior Młodszy | |
29 | A | MPP - Kotelnica Białczańska SL | Kotelnica Białczańska | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
30 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior | |
31 | A | XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) | Litwinka | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi | |
32 | A | MPP Suche - GS | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
33 | A | XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS | Czorsztyn-Ski | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
34 | A | Mistrzostwa Polski Juniorów - SC | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
35 | A | Puchar Czech | Piec pod Snieżką | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
36 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - superkombinacja | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
37 | A | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
38 | A | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | ||
39 | A | 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant | Harenda | ||
40 | A | 34 - OOM junior młodszy - gigant | Kasprowy | ||
41 | A | 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. | Zakopane | ||
42 | A | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | ||
43 | A | A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | ||
44 | A | Olimpiada Młodzieży slalom Gigant | Czarna Góra |
||
45 | A | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL | Limanowa | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
46 | A | XL liga zakopiańska - IV eliminacja | Białka Tatrzańska | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
47 | A | XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL | Kluszkowce | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | |
48 | A | XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) | Jurgów | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
49 | A | MPP - IV edycja - GS | Zawoja | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
50 | A | MPP Szczawnica - SL | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
51 | A | XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS | Czarna Góra | Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi | |
52 | A | XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Litwinka | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi | Starsi | |
53 | A | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
54 | A | XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
55 | A | 30 - OOM junior młodszy - supergigant | Szczyrk | ||
56 | A | 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica | ||
57 | A | Liga Zakopiańska IV eliminacja | Białka Tatrzańska |
||
58 | A | XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja | Kaniówka | ||
59 | A | XXV Liga MOZN - GS | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
60 | A | Puchar Krakowa – XXV Liga MOZN - GS | Kluszkowce | Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
61 | A | Koziołek Matołek - 64 Memoriał K. Makuszyńskiego | Zakopane | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
62 | A | Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) | Czarna Góra | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
63 | A | MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) | Suche-Ski | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
64 | A | ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN | Kluszkowce | Dzieci | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
65 | A | XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) | Długa Polana | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
66 | A | MPP - IV Puchar SN Suche | Suche | Młodsi | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
67 | A | MPP - Krynica Zdrój (GS) | Jaworzyna Krynicka | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
68 | A | XXX Liga MOZN - V eliminacja GS | Suche | Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
69 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS | Laworta Ustrzyki, POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
70 | A | MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
71 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
72 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS | Szczyrk | Junior | Starsi | |
73 | A | XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Starsi | |
74 | A | Puchar Polski - Zawody Otwarcia Sezonu ? Puchar Stacji Narc. Jaworki SL + GS | Jaworki-Szczawnica | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
75 | A | Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy | Limanowa | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
76 | A | 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb | Harenda | ||
77 | A | 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | ||
78 | A | 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | ||
79 | A | A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom | Kotelnica Białczańska | ||
80 | A | A04-Puchar Europy 02 - Ricky - gigant | Ricki, Czechy |
||
81 | A | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL | Ustrzyki | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
82 | A | XXVI LIGA MOZN - VI edycja | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
83 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Harenda | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
84 | A | MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
85 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SG) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
86 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
87 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior Młodszy | |
88 | A | MPP - Kotelnica Białczańska GS | Kotelnica Białczańska | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
89 | A | XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) | Kluszkowce | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
90 | A | MPP - I edycja - SL | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
91 | A | XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) | Kluszkowce | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
92 | A | XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Litwinka | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
93 | A | MPP Szczawnica - SL | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
94 | A | Mistrzostwa Polski Juniorów - SG | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
95 | A | Puchar Czech | Rycky | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
96 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - supergigant | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
97 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I | Zakopane, Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
98 | A | 38 - OOM junior - superkombinacja | Ustrzyki | ||
99 | A | 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant | Harenda | ||
100 | A | 33 - OOM junior - superkombinacja | Kasprowy |