Lelek Karol
Data wstąpienia
2010-09-25
Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
348.00
Liczba startów
34
Ranking-miejsce
200
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 14.00 | Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
2 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
3 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
4 | 23 | 7.00 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
5 | 6 | 11.50 | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Białka Tatrzańska | B | Liczone do rankingu | |
6 | 24 | 7.00 | Puchar Polski - Puchar Limanowej SL | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
7 | 26 | 6.50 | Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS | Żar | A | Liczone do rankingu | |
8 | 37 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS | Żar | A | Liczone do rankingu | |
9 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
10 | 16 | 10.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
11 | 5 | 6.50 | Zawody obozowe | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
12 | 7 | 10.50 | X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
13 | 8 | 9.50 | X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
14 | 8 | 9.50 | X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
15 | 3 | 14.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
16 | 8 | 9.50 | X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
17 | 3 | 14.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
18 | 12 | 12.00 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
19 | 11 | 12.50 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
20 | 4 | 13.50 | NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant | Białka Tatrzańska | B | Liczone do rankingu | |
21 | 5 | 12.50 | NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant | Białka Tatrzańska | B | Liczone do rankingu | |
22 | 9 | 14.00 | Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy | Zakopane, Harenda | A | Liczone do rankingu | |
23 | 5 | 18.50 | Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
24 | 20 | 8.00 | Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
25 | 20 | 8.00 | Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
26 | 23 | 7.00 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
27 | 14 | 11.00 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
28 | 13 | 11.50 | Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
29 | 28 | 6.00 | Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
30 | 23 | 7.00 | Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
31 | 36 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
32 | 15 | 10.50 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
33 | dsq | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom | Zakopane Harenda | A | Liczone do rankingu | |
34 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant | Zakopane Harenda | A | Liczone do rankingu | |
35 | 6 | 11.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
36 | 8 | 9.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
37 | 5 | 12.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
38 | 9 | 8.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
39 | 5 | 12.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu |