Oppeln-Bronikowska Monika
Stażysta
Data wstąpienia
2002-10-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1310.00
Liczba startów
107
Ranking-miejsce
58
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
16.00 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica | B | Liczone do rankingu | |
2 | 7 |
2.50 | Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
3 | 1 | 18.00 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
4 | 8 | 9.50 | X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
5 | 2 | 16.00 | IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
6 | 1 | 18.00 | IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
7 | 2 | 16.00 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
8 | 1 | 18.00 | IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
9 | 1 | 18.00 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
10 | 11 | 12.50 | 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant | Białka | A | Liczone do rankingu | |
11 | 21 | 7.50 | 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
12 | 17 | 9.50 | 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
13 | 1 | 18.00 | 12 - NPM - Eliminacja IV | Białka | B | Liczone do rankingu | |
14 | 2 | 16.00 | 11 - NPM - Eliminacja III | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
15 | 19 | 8.50 | 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
16 | 17 | 9.50 | 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
17 | 22 | 7.00 | 33 - OOM junior młodszy -supergigant | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
18 | 14 | 11.00 | 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
19 | 16 | 10.00 | 32 - OOM junior młodszy - slalom | Czarna Góra |
A | Liczone do rankingu | |
20 | 15 | 10.50 | 31 - OOM junior młodszy - gigant | Czarna Góra |
A | Liczone do rankingu | |
21 | 21 | 7.50 | 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant | Białka | A | Liczone do rankingu | |
22 | 18 | 9.00 | 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom | Białka | A | Liczone do rankingu | |
23 | 1 | 18.00 | 10 - NPM - Eliminacja II | Krynica | B | Liczone do rankingu | |
24 | 1 | 18.00 | 09 - NPM - Eliminacja I | Krynica | B | Liczone do rankingu | |
25 | 13 | 11.50 | 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
26 | dnf | 0.00 | 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
27 | 14 | 11.00 | 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
28 | 15 | 10.50 | 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
29 | 8 | 15.00 | 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
30 | 11 | 12.50 | 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki Dolne | A | Liczone do rankingu | |
31 | 2 | 16.00 | 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
32 | 2 | 8.50 | 01 - zawody obozowe - slalom | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
33 | 2 | 16.00 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
34 | 2 | 16.00 | 04 - WOM - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
35 | 2 | 16.00 | 05 - WOM - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
36 | 5 | 12.50 | 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
37 | 1 | 18.00 | 04 - NPM IV eliminacja - gigant | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
38 | 3 | 14.50 | 03 - NPM III eliminacja - gigant | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
39 | 9 | 14.00 | 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
40 | 10 | 13.00 | 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
41 | 15 | 10.50 | 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
42 | 13 | 11.50 | 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
43 | 23 | 7.00 | 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
44 | 21 | 7.50 | 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
45 | 22 | 7.00 | 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
46 | 9 | 8.50 | 02 - NPM II eliminacja - gigant | Palenica | B | Liczone do rankingu | |
47 | 8 | 9.50 | 01 - NPM I eliminacja - gigant | Palenica | B | Liczone do rankingu | |
48 | 3 | 7.50 | 02 - Zawody obozowe - Falcade | Falcade | C | Liczone do rankingu | |
49 | 10 | 13.00 | 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
50 | 14 | 11.00 | 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
51 | 20 | 8.00 | 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
52 | 19 | 8.50 | 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
53 | 16 | 10.00 | 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
54 | 15 | 10.50 | 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
55 | 19 | 8.50 | 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
56 | dnf | 0.00 | 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
57 | 18 | 9.00 | 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
58 | 4 | 13.50 | 05 - NPW - IV eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
59 | 3 | 14.50 | 06 - Puchar Rodzinny - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
60 | 3 | 14.50 | 04 - NPW - III eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
61 | 11 | 12.50 | 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
62 | 5 | 18.50 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
63 | 2 | 16.00 | 21- Family Cup - finał | Niedzica | B | Liczone do rankingu | |
64 | 3 | 21.50 | 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
65 | 1 | 18.00 | 03 - NPW - II eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
66 | 5 | 18.50 | 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
67 | 11 | 12.50 | 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
68 | 3 | 7.50 | 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
69 | 6 | 6.00 | 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | C | Liczone do rankingu | |
70 | 5 | 18.50 | 52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
71 | 4 | 20.00 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
72 | 1 | 18.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. | Szczęsliwice | B | Liczone do rankingu | |
73 | 2 | 4.00 | 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
74 | 5 | 12.50 | 07-NPW - IV - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
75 | 7 | 10.50 | 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
76 | 10 | 7.50 | 06-NPW - III - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
77 | 2 | 16.00 | 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
78 | 30 | 6.00 | 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
79 | 4 | 7.00 | 03-Obóz Tonale - gigant | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
80 | 42 | 5.50 | 52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
81 | 17 | 9.50 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
82 | 2 | 8.50 | 01-Obóz Maso Corto I - gigant | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
83 | 1 | 18.00 | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
84 | 11 | 7.00 | B04-NPW - IV - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
85 | 1 | 18.00 | B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
86 | 9 | 8.50 | B03-NPW - III - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
87 | 9 | 14.00 | A56-Liga Zakopiańska VI - gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
88 | 8 | 15.00 | A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
89 | 2 | 23.50 | A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant | Zawoja | A | Liczone do rankingu | |
90 | 6 | 17.00 | A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. | Polana Szymoszkowa | A | Liczone do rankingu | |
91 | 10 | 13.00 | A54-Liga Zakopiańska IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
92 | 2 | 8.50 | C12-Obóz 02 - Paganella - gigant | Paganella, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
93 | 6 | 17.00 | A53-Liga Zakopiańska - III - gigant | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
94 | 23 | 3.50 | B02-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
95 | 13 | 6.00 | B01-NPW - I - gigant | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
96 | 10 | 13.00 | A52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Nowy Targ |
A | Liczone do rankingu | |
97 | 3 | 14.50 | B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
98 | 4 | 20.00 | A51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
99 | 2 | 8.50 | C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
100 | 1 | 18.00 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
101 | 1 | 18.00 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
102 | 20 | 4.00 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
103 | 12 | 12.00 | Liga Zakopiańska IV eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
104 | 15 | 10.50 | Liga Zakopiańska - III eliminacja | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
105 | 6 | 6.00 | Presolana | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
106 | 23 | 7.00 | Liga Zakopiańska - I eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
107 | 9 | 8.50 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
108 | 5 | 12.50 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
109 | 3 | 14.50 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu |