Ostojski Michał
Data wstąpienia
2004-03-17
Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
764.50
Liczba startów
94
Ranking-miejsce
101
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 4.50 | Zawody Obozowe - Sappada - SG | Sappada | C | Liczone do rankingu | |
2 | 8 |
5.00 | Zawody obozowe | Sappada | C | Liczone do rankingu | |
3 | 5 | 12.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
4 | 4 | 13.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
5 | 5 | 12.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
6 | 5 | 12.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
7 | 5 | 12.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
8 | 7 | 10.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Nie liczone do rankingu | |
9 | 6 | 11.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
10 | 5 | 12.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
11 | 7 | 10.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
12 | 7 | 10.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
13 | 26 | 6.50 | Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
14 | 24 | 7.00 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
15 | 35 | 5.50 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
16 | 33 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Limanowej SL | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
17 | 27 | 6.50 | Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS | Żar | A | Liczone do rankingu | |
18 | 38 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS | Żar | A | Liczone do rankingu | |
19 | 24 | 7.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
20 | 21 | 7.50 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
21 | 4 | 7.00 | Zawody obozowe - ferie | Lachtal | C | Liczone do rankingu | |
22 | 46 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
23 | 40 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
24 | 27 | 6.50 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
25 | 29 | 6.00 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
26 | 26 | 6.50 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
27 | 22 | 7.00 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
28 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
29 | 18 | 9.00 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
30 | 13 | 6.00 | IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
31 | 5 | 12.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
32 | 17 | 4.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
33 | 5 | 12.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
34 | 42 | 5.50 | 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant | Białka | A | Liczone do rankingu | |
35 | 30 | 6.00 | 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
36 | 5 | 6.50 | 06 - zawody obozowe | San Candido |
C | Liczone do rankingu | |
37 | 37 | 5.50 | 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant | Białka | A | Liczone do rankingu | |
38 | 26 | 6.50 | 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom | Białka | A | Liczone do rankingu | |
39 | 11 | 7.00 | 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
40 | 3 | 7.50 | 02 - zawody obozowe - slalom | Hintertux | C | Liczone do rankingu | |
41 | 13 | 6.00 | 02 - WOM - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
42 | 9 | 8.50 | 03 - WOM - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
43 | 11 | 7.00 | 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
44 | 23 | 7.00 | 56 - Liga Zakopiańska VI | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
45 | 38 | 5.50 | 54 - Liga Zakopiańska IV | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
46 | 8 | 5.00 | 03 - Zawody obozowe - Presolana | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
47 | 36 | 5.50 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
48 | 19 | 4.00 | 04 - NPW IV eliminacja-gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
49 | 16 | 4.50 | 03 - NPW III eliminacja-gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
50 | 12 | 6.50 | 05 - Puchar Rodzinny - gigant | Białka - Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
51 | 36 | 5.50 | 55 - Liga Zakopiańska V | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
52 | 4 | 7.00 | 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
53 | 34 | 5.50 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
54 | 4 | 13.50 | 02 - NPW II eliminacja-gigant | Palenica | B | Liczone do rankingu | |
55 | 6 | 11.50 | 01 - NPW I eliminacja - gigant | Palenica | B | Liczone do rankingu | |
56 | 34 | 5.50 | 52 - Liga Zakopiańska II | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
57 | 42 | 5.50 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
58 | 16 | 4.50 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
59 | 14 | 5.50 | 05 - NPW - IV eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
60 | 2 | 16.00 | 06 - Puchar Rodzinny - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
61 | 13 | 6.00 | 04 - NPW - III eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
62 | 23 | 7.00 | 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
63 | 14 | 11.00 | 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
64 | 17 | 4.50 | 03 - NPW - II eliminacja - gigant | Słotwiny | B | Liczone do rankingu | |
65 | 23 | 7.00 | 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
66 | dnf | 0.00 | 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
67 | 3 | 7.50 | 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
68 | 4 | 7.00 | 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | C | Liczone do rankingu | |
69 | 11 | 12.50 | 52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
70 | 19 | 8.50 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
71 | 2 | 16.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. | Szczęsliwice | B | Liczone do rankingu | |
72 | 2 | 4.00 | 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
73 | 5 | 6.50 | 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant | Maso-Corto | C | Liczone do rankingu | |
74 | 8 | 2.50 | 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
75 | 19 | 4.00 | 07-NPW - IV - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
76 | 9 | 8.50 | 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
77 | 23 | 3.50 | 06-NPW - III - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
78 | 10 | 13.00 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
79 | 6 | 17.00 | 71-Family Cup - finał - gigant | Niedzica | A | Liczone do rankingu | |
80 | 31 | 5.50 | 55-Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
81 | 11 | 12.50 | 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
82 | 1 | 10.00 | 05- Przedszkole Narciarskie I - Kalatówki | Kalatówki | C | Liczone do rankingu | |
83 | 7 | 10.50 | 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
84 | 9 | 8.50 | 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
85 | 40 | 5.50 | 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
86 | 4 | 7.00 | 04-Obóz Pinzolo - gigant | Pinzolo | C | Liczone do rankingu | |
87 | 34 | 5.50 | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | A | Liczone do rankingu | |
88 | 3 | 7.50 | 02-Obóz Sylwestrowy - gigant | Nowy Targ |
C | Liczone do rankingu | |
89 | 2 | 16.00 | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
90 | 4 | 20.00 | A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
91 | 2 | 8.50 | C16-Obóz 06 - Przedszkole Narciarskie II - Zakop. | Zakopane | C | Liczone do rankingu | |
92 | 4 | 7.00 | C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane | Zakopane | C | Liczone do rankingu | |
93 | 19 | 8.50 | A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. | Polana Szymoszkowa | A | Liczone do rankingu | |
94 | 1 | 10.00 | C14-Obóz 04 - Vermiglio - krasnale | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
95 | 6 | 11.50 | B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
96 | 7 | 10.50 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
97 | 5 | 12.50 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu |