Prończuk Karolina
Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
918.00
Liczba startów
100
Ranking-miejsce
88
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 13.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
2 | 3 | 14.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
3 | 3 | 14.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
4 | 9 | 8.50 | IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
5 | dnf | 0.00 | 06 - Zawody FIS - slalom | Karlov pod Pradedem |
F | Liczone do rankingu | |
6 | 43 | 9.00 | 05 - Zawody FIS - slalom | Karlov pod Pradedem |
F | Liczone do rankingu | |
7 | 2 | 16.00 | 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
8 | 4 | 13.50 | 06 - WOM - slalom carvingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
9 | 4 | 13.50 | 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
10 | 3 | 14.50 | 02 - WOM - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
11 | dnf | 0.00 | 33 - OOM junior młodszy - gigant | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
12 | 23 | 7.00 | 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
13 | 27 | 6.50 | 31 - OOM junior młodszy - supergigant | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
14 | dnf | 0.00 | 02 - NPM II eliminacja - gigant | Palenica | B | Liczone do rankingu | |
15 | 4 | 13.50 | 01 - NPM I eliminacja - gigant | Palenica | B | Liczone do rankingu | |
16 | 5 | 6.50 | 02 - Zawody obozowe - Falcade | Falcade | C | Liczone do rankingu | |
17 | 14 | 11.00 | 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
18 | dnf | 0.00 | 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | A | Liczone do rankingu | |
19 | 19 | 8.50 | 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
20 | 15 | 10.50 | 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
21 | dnf | 0.00 | 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
22 | 14 | 11.00 | 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom | Ustrzyki | A | Liczone do rankingu | |
23 | dnf | 0.00 | 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
24 | 18 | 9.00 | 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
25 | 14 | 11.00 | 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
26 | dnf | 0.00 | 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant | Kasprowy Wierch | A | Liczone do rankingu | |
27 | 6 | 11.50 | 05 - Puchar Rodzinny - gigant | Białka - Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
28 | 6 | 6.00 | 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant | Ramsau | C | Liczone do rankingu | |
29 | 26 | 6.50 | 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
30 | dnf | 0.00 | 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
31 | 22 | 7.00 | 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
32 | dnf | 0.00 | 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
33 | 19 | 8.50 | 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
34 | 18 | 9.00 | 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
35 | 20 | 8.00 | 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
36 | 19 | 8.50 | 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
37 | 8 | 9.50 | 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
38 | 10 | 7.50 | 10 - WOM - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
39 | 8 | 9.50 | 08 - WOM - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
40 | 8 | 9.50 | 09 - WOM -slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
41 | 3 | 14.50 | 06 - Puchar Rodzinny - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
42 | 8 | 9.50 | 04 - NPW - III eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
43 | 12 | 12.00 | 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
44 | 18 | 9.00 | 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
45 | 19 | 8.50 | 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
46 | 14 | 11.00 | 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
47 | 7 | 16.00 | 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
48 | 4 | 20.00 | 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
49 | 8 | 15.00 | 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
50 | 9 | 14.00 | 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
51 | 24 | 7.00 | 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
52 | 6 | 6.00 | 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
53 | 1 | 10.00 | 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
54 | 3 | 14.50 | 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. | Szczęsliwice | B | Liczone do rankingu | |
55 | 3 | 3.50 | 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
56 | 2 | 8.50 | 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant | Maso-Corto | C | Liczone do rankingu | |
57 | 4 | 3.00 | 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja | Szczęśliwice | D | Liczone do rankingu | |
58 | 11 | 7.00 | 07-NPW - IV - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
59 | 5 | 12.50 | 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
60 | 15 | 5.00 | 06-NPW - III - gigant | Białka- Kotelnica |
B | Liczone do rankingu | |
61 | 23 | 7.00 | 18-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
62 | 26 | 6.50 | 17-Mistrzostwa WOZN - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
63 | 3 | 21.50 | 71-Family Cup - finał - gigant | Niedzica | A | Liczone do rankingu | |
64 | 13 | 11.50 | 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
65 | dnf | 0.00 | 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
66 | 14 | 5.50 | 05-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
67 | 15 | 5.00 | 04-NPW - I - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
68 | 2 | 16.00 | 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
69 | 7 | 10.50 | 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
70 | 6 | 11.50 | 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
71 | 10 | 7.50 | 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II | Bełchatów | B | Liczone do rankingu | |
72 | 22 | 7.00 | 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant | Harenda | A | Liczone do rankingu | |
73 | dnf | 0.00 | 03-Obóz Tonale - gigant | Tonale | C | Liczone do rankingu | |
74 | 20 | 8.00 | 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant | Jaworzyna | A | Liczone do rankingu | |
75 | dnf | 0.00 | 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Słotwiny | A | Liczone do rankingu | |
76 | 25 | 6.50 | 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
77 | 24 | 7.00 | 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
78 | 12 | 12.00 | 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
79 | 6 | 6.00 | 01-Obóz Maso Corto I - gigant | Maso Corto |
C | Liczone do rankingu | |
80 | 11 | 7.00 | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
81 | 9 | 8.50 | B04-NPW - IV - gigant | Kasprowy Wierch |
B | Liczone do rankingu | |
82 | dnf | 0.00 | B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
83 | 6 | 11.50 | B03-NPW - III - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
84 | 26 | 6.50 | A56-Liga Zakopiańska VI - gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
85 | 20 | 8.00 | A55-Liga Zakopiańska V - gigant | Małe Ciche |
A | Liczone do rankingu | |
86 | 3 | 7.50 | C13-Obóz 03 - Tonale - gigant | Tonale, Włochy |
C | Liczone do rankingu | |
87 | 20 | 8.00 | A53-Liga Zakopiańska - III - gigant | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
88 | 7 | 10.50 | B02-NPW - II - gigant | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
89 | 7 | 10.50 | B01-NPW - I - gigant | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
90 | 14 | 11.00 | A52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Nowy Targ |
A | Liczone do rankingu | |
91 | 7 | 10.50 | B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
92 | 19 | 8.50 | A51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
93 | 7 | 5.50 | C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant | Warszawa | C | Liczone do rankingu | |
94 | 5 | 12.50 | B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
95 | 9 | 8.50 | B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
96 | 18 | 4.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kluszkowce | B | Liczone do rankingu | |
97 | 12 | 6.50 | III NPW | Zakopane Harenda | B | Liczone do rankingu | |
98 | 12 | 6.50 | II NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
99 | 16 | 4.50 | I NPW | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
100 | 31 | 5.50 | Liga Zakopiańska - III eliminacja | Długa Polana |
A | Liczone do rankingu | |
101 | 9 | 4.50 | Presolana | Presolana Włochy | C | Liczone do rankingu | |
102 | 31 | 5.50 | Liga Zakopiańska II eliminacja | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
103 | 37 | 5.50 | Liga Zakopiańska - I eliminacja | Białka Tatrzańska |
A | Liczone do rankingu | |
104 | 21 | 4.00 | III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
105 | 16 | 4.50 | II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
106 | 8 | 5.00 | Maso Corto obóz | Maso Corto | C | Liczone do rankingu | |
107 | 18 | 4.50 | I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
108 | 13 | 6.00 | Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kasprowy Wierch | B | Liczone do rankingu | |
109 | 9 | 8.50 | NPW "DeSki" III eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
110 | 14 | 11.00 | XXVI Liga Zakopiańska - Finał | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
111 | 10 | 7.50 | NPW "DeSki" II eliminacja | Zakopane | B | Liczone do rankingu | |
112 | 17 | 9.50 | Koziołek Matołek 2003 | Zakopane | A | Liczone do rankingu | |
113 | 6 | 11.50 | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | B | Liczone do rankingu |