1801 |
A |
Mistrzostwa TZN |
Zakopane |
|
|
1802 |
A |
Liga Zakopiańska IV eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
1803 |
A |
Puchar Rossignola |
Krynica |
|
|
1804 |
A |
Puchar
Rossignola |
Krynica |
|
|
1805 |
B |
II NPW |
Zakopane |
|
|
1806 |
A |
Koziołek Matołek |
Zakopane |
|
|
1807 |
B |
I NPW |
Zakopane |
|
|
1808 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III dzień |
Szczyrk |
|
|
1809 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży II dzień |
Szczyrk |
|
|
1810 |
A |
Mistrzostwa Śląska |
Szczyrk |
|
|
1811 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 |
Szczyrk |
|
|
1812 |
A |
Liga Zakopiańska - III eliminacja |
Długa
Polana |
|
|
1813 |
C |
Presolana |
Presolana Włochy |
|
|
1814 |
C |
Religa CUP 2004 |
Warszawa |
|
|
1815 |
A |
Puchar Łysej Góry II dzień |
Dziwiszów |
|
|
1816 |
A |
Puchar Łysej Góry |
Dziwiszów |
|
|
1817 |
C |
Family CUP 2004 |
Warszawa |
|
|
1818 |
A |
Liga Zakopiańska II eliminacja |
Zakopane |
|
|
1819 |
A |
Puchar Śląska |
Szczyrk |
|
|
1820 |
A |
Puchar Gondoli II dzień |
Krynica
Zdrój |
|
|
1821 |
A |
Puchar Gondoli |
Krynica Zdrój |
|
|
1822 |
A |
Liga Zakopiańska - I eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
1823 |
A |
Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień |
Zakopane |
|
|
1824 |
A |
Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski |
Zakopane |
|
|
1825 |
A |
Kryterium Pierwszego Śniegu |
Kluszkowce |
|
|
1826 |
B |
III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1827 |
B |
II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1828 |
C |
Maso Corto obóz |
Maso Corto |
|
|
1829 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
1830 |
B |
I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1831 |
B |
III eliminacja Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1832 |
C |
Maso Corto maj |
Maso Corto |
|
|
1833 |
B |
Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny |
Kasprowy Wierch |
|
|
1834 |
B |
NPW "DeSki" III eliminacja |
Zakopane |
|
|
1835 |
A |
Puchar Polski WOZN II |
Kotelnica |
|
|
1836 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - Finał |
Kluszkowce |
|
|
1837 |
A |
Puchar Polski WOZN |
Zakopane |
|
|
1838 |
B |
NPW "DeSki" II eliminacja |
Zakopane |
|
|
1839 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja |
Kluszkowce |
|
|
1840 |
A |
Koziołek Matołek 2003 |
Zakopane |
|
|
1841 |
B |
Family Cup 2003 |
Warszawa |
|
|
1842 |
A |
Olimpiada Młodzieży Super Gigant |
Czarna
Góra |
|
|
1843 |
A |
Olimpiada Młodzieży slalom II |
Czarna
Góra |
|
|
1844 |
A |
Olimpiada Młodzieży Kombinacja |
Czarna
Góra |
|
|
1845 |
A |
Olimpiada Młodzieży Slalom |
Czarna
Góra |
|
|
1846 |
A |
Olimpiada Młodzieży slalom Gigant |
Czarna
Góra |
|
|
1847 |
B |
NPW "DeSki" I eliminacja |
Zakopane |
|
|
1848 |
A |
Puchar burmistrza Krynicy II |
Krynica |
|
|
1849 |
A |
Puchar Burmistrza Krynica |
Krynica |
|
|
1850 |
C |
Tonale - obóz |
Tonale, Włochy |
|
|
1851 |
C |
Presolana 2003 Slalom |
Presolana
Włochy |
|
|
1852 |
C |
Tonale 2003 |
Tonale Włochy |
|
|
1853 |
C |
Presolana 2003 |
Presolana Włochy |
|
|
1854 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja |
Kaniówka |
|
|
1855 |
C |
Religa Cup 2003 |
Warszawa |
|
|
1856 |
A |
Mistrzostwa Śląska II |
Szczyrk |
|
|
1857 |
A |
Mistrzostwa Śląska I |
Szczyrk |
|
|
1858 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja |
Kotelnica Białka Tatrzańska |
|
|
1859 |
A |
Mistrzostwa TZN |
Zakopane |
|
|
1860 |
A |
Mistrzostwa TOZN II |
|
|
|
1861 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja |
Nowy
Targ |
|
|
1862 |
A |
Puchar Gondoli 2 |
Krynica |
|
|
1863 |
A |
Puchar Gondoli |
Krynica |
|
|
1864 |
C |
Krompachy 2003 |
Słowacja |
|
|
1865 |
A |
Liga Młodzików Ustrzyki II |
Ustrzyki |
|
|
1866 |
A |
Liga Młodzików Ustrzyki |
Ustrzyki |
|
|
1867 |
B |
II eliminacja Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1868 |
C |
Maso Corto Ijesień 2002 |
Maso
Corto |
|
|
1869 |
B |
I elim. Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|