701 |
C |
Zawody obozowe - Przedszkole Narciarskie Basieńka |
Kaniówka |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
702 |
A |
XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
703 |
F |
Alpecimbra Fis Children Cup (SL) |
Folgaria Fondo Grande |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
704 |
A |
XL liga zakopiańska - IV eliminacja |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
705 |
A |
XXIX Liga MOZN - VII eliminacja |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
706 |
A |
MPP - Ustrzyki Dolne (SL) |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
707 |
A |
VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
708 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
709 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
710 |
A |
MPP - Ustrzyki Dolne (GS) |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
711 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy |
712 |
A |
MPP - Ustrzyki Dolne (SC) |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
713 |
A |
MPP - Ustrzyki Dolne (SG) |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
714 |
FIS |
FIS Race - GS |
Dartmouth Skiway, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
715 |
FIS |
FIS Race - SL |
Shawnee Peak Ski Area, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
716 |
FIS |
FIS Race - SL |
Shawnee Peak Ski Area, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
717 |
A |
XXIX Liga MOZN - VI eliminacja |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
718 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
719 |
A |
XXIX Liga MOZN - V eliminacja |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
720 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) |
|
|
Dzieci Młodsze | Junior |
721 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
722 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
723 |
C |
Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana Monte Pora |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
724 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
725 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
726 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
727 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
728 |
A |
XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
729 |
FIS |
University Race - GS |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
730 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity Center, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
731 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
732 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity Center, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
733 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
734 |
FIS |
Entry League FIS races - SL |
Owls Head, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
735 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
736 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
737 |
FIS |
Entry League FIS races - SL |
Owls Head, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
738 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
739 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush/Mt Ellen, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
740 |
A |
MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) |
Krynica Zdrój |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
741 |
A |
MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) |
Krynica Zdrój |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
742 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sugarloaf, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
743 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sugarloaf, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
744 |
A |
XL liga zakopiańska - III eliminacja |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
745 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Kotelnica Białczańska |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
746 |
F |
55. Ski Inter Kriterium 2017 (GS) |
Říčky v Orlických horách (CZE) |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
747 |
B |
XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
748 |
FIS |
University Race - GS |
Whiteface Mountain, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
749 |
FIS |
FIS Race - Alpine combined |
Spindleruv Mlyn - Svaty Petr, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
750 |
F |
55. Ski Inter Kriterium 2017 (SL) |
Říčky v Orlických horách (CZE) |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
751 |
FIS |
FIS Race - SG |
Spindleruv Mlyn - Svaty Petr, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
752 |
A |
XL liga zakopiańska - II eliminacja |
Koziniec |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
753 |
FIS |
FIS Race - GS |
Gore Mountain, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
754 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
755 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
756 |
A |
XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
757 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
758 |
FIS |
FIS Race - SG |
Gore Mountain, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
759 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
760 |
A |
XXIX Liga MOZN - II eliminacja |
Suche |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
761 |
A |
MPP - IV Puchar SN Suche |
Suche |
|
Młodsi | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
762 |
FIS |
FIS Race - SL |
Karlov pod Pradedem, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
763 |
A |
MPP - IV Puchar SN Suche |
Suche |
|
Młodsi | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
764 |
FIS |
FIS Race - SL |
Karlov pod Pradedem, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
765 |
A |
XL liga zakopiańska - I eliminacja |
Witów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
766 |
A |
XXIX Liga MOZN - I eliminacja |
Kluszkowce |
|
Junior Młodszy | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
767 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry |
Sienna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
768 |
FIS |
FIS Race - SL |
Okemo Mountain Resort, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
769 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry |
Sienna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
770 |
FIS |
FIS Race - SL |
Okemo Mountain Resort, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
771 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
772 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
773 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
774 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
775 |
A |
MPP - Zawody Otwarcia (GS) |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
776 |
A |
MPP - Zawody Otwarcia (SL) |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
777 |
A |
Zawody Otwarcia Sezonu MOZN |
Kluszkowce |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
778 |
C |
Zawody obozowe - Przedszkole Narciarskie Basieńka |
Kaniówka |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
779 |
FIS |
FIS Race - SL |
Sunday River Resort, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
780 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pyhä, FIN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
781 |
FIS |
FIS Race - SL |
Pyhä, FIN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
782 |
FIS |
FIS Race - SL |
Pyhä, FIN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
783 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pyhä, FIN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
784 |
FIS |
FIS Race - SL |
Salla, FIN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
785 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
786 |
FIS |
FIS Race - SL |
Salla, FIN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
787 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
788 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
789 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior Młodszy | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
790 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
791 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
792 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
793 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
794 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
795 |
C |
Zawody obozowe - Stubai - gigant |
Stubai |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
796 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
797 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
798 |
FIS |
FIS Race - GS |
Aal - Aal Skisenter, NOR |
|
Krasnale | Junior | Starsi |
799 |
FIS |
FIS Race - GS |
Aal - Aal Skisenter, NOR |
|
Krasnale | Junior | Starsi |
800 |
FIS |
Citizen - GS |
Solda/Sulden, ITA |
|
Krasnale | Junior | Starsi |